Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Panna Marie s dítětem

A59/0009

PANNA MARIE S DÍTĚTEM

Olej na plátně, 20x14 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč Prodáno