Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Panna Marie s dítětem

A59/0009

PANNA MARIE S DÍTĚTEM

Olej na plátně, 20x14 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A.