Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Svatá Barbora

A59/0010

SVATÁ BARBORA

Konec 19. stol.
Olej na plátně, 30x22 cm. Rámováno, zaskleno. Stav C.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 3 600 Kč Prodáno