Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor cínových talířů

A59/0024

SOUBOR CÍNOVÝCH TALÍŘŮ

patrně Německo, Sasko, Altenberg, Franz Wilhelm, Lange, ca 2. třetina 19. stol.
Trojice mělkých kruhových talířů s jednoduchou linkovou obrubou širokého, mírně zdviženého okraje, cín, Ø 21,4 cm, značeno výrobcem "FL". Spolu: Hlubší cínový talíř s obtížně čitelnou značkou "BELOHLAV (?) FEIN ZINN" a tepaným č. "28" na okraji, zespodu gravírované iniciály "AH 1869", Ø 22,5 cm. Stav B. Lit.: E. Hintze (ed.), Die deutschen Zinngiesser und ihre Marken, Band I Sächsische Zinngiesser, Leipzig 1921, č. 19.

Vyvolávací cena: 400 Kč
Vydražená cena: 400 Kč Prodáno