Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor suvenýrových sošek

A59/0107

SOUBOR SUVENÝROVÝCH SOŠEK

19. - 20. stol.
10 ks dekorativních sošek nejrůznějších stylů a materiálů: porcelánový figurální stojánek na pero (Čechy, 19. stol.), antikizující busty Dia (mramor) a Herma (měď), plastika dívky zn. "ITALY", figura v egyptském stylu, dřevěná polychrom. figurka Madony s dítětem, olověná polychr. soška světice, olov. plastika hlavy vousatého muže na dřev. podstavci, mosazná figurka trpaslíka na kamenném soklu, pestře malovaná soška Buddhy. Stav restaurováno.