Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná toaletní sada

A59/0146

STŘÍBRNÁ TOALETNÍ SADA

Československo, ca 2. třetina 20. stol.
Stříbrná pudřenka kruhového tvaru s plastickým boltcovým okrajem, gravírovaným florálním a geometrickým dekorem pláště, včetně zrcátka a původní podušky, Ø 9,5 cm, 2. čsl. puncovní značka S-47, mistrovská značka "A.K", ryzostní číslo. Ag 835/1000. - Stříbrný obal na rtěnku s výsuvnou vložkou se závěsným ouškem na víčku a výklopným zrcátkem, plášť s gravírovaným ornamentálním dekorem, d. 5,5 cm, 3. čsl. puncovní značka S-62, mistrovská značka "KiP", ryzostní číslo. Ag 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost 164,24 g. Stav A-B.