A59/0164
TROJICE NÁSTOLCŮ
Rakousko, Vídeň, Josef Carl Klinkosch,
po r. 1866
Tři nástolce z prolamovaného stříbrného plechu, zhotovené v historizujícím tvarosloví s vavřínovými girlandami, mačkanými stuhami (mašlemi) a medailony, opatřené vložkami z kobaltově modrého skla. Ag 800/1000. Puncovní značky S-30 (Diana), "tukan" a S-43 (čsl. - cizí zboží), firemní značka "J.C.K." ("JCK") a dvouhlavý orel (dodavatel císařského dvora), ryzostní číslo, sériová č. "11827" a "5169". Celková hmotnost 896 g, d. 22,8 cm, v. 9 cm, Ø 12,6 cm, v. 7,2 cm, Ø 5,3 cm, v. 4,4 cm.
Osvědčení puncovního úřadu. Provenience: sbírka Karla Löwa.