A59/0196
VÁZA
Čína,
19. stol.
Velká porcelánová váza s trychtýřovitě rozšířeným hrdlem je celoplošně malována kobaltem pod polevou motivy slivoně Meichua a ledovou tříští na pozadí. Na podední značeno dvojitým kruhem. V. 45 cm.
Stav restaurováno.
Provenience: sbírka Karla Löwa.