Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvě dekorativní vejce

A59/0351

DVĚ DEKORATIVNÍ VEJCE

Čechy, 20. stol.
Dvojice objektů v podobě vejce z bezbarvého skla, v jednom příp. podjímaného opakní bílou a přejímaného opakní oranžovou sklovinou, probrušovaný dekor s květinovým motivem, v 2. příp. barevně brokovaného, opatřeno třínohými stojánky ze žlutého kovu. V. 7,5 cm a 7 cm. Neznačeno. Stav B.