A59/0351
DVĚ DEKORATIVNÍ VEJCE
Čechy, 20. stol.
Dvojice objektů v podobě vejce z bezbarvého skla, v jednom příp. podjímaného opakní bílou a přejímaného opakní oranžovou sklovinou, probrušovaný dekor s květinovým motivem, v 2. příp. barevně brokovaného, opatřeno třínohými stojánky ze žlutého kovu.
V. 7,5 cm a 7 cm.
Neznačeno.