Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové vázy

A59/0352

PÁROVÉ VÁZY

Severní Čechy, 1. pol. 20. stol.
Dvě válcovité vázy z bezbarvého skla přejímaného rosalínem, probrušovaný dekor v artdecovém tvarosloví se stylizovanými florálními motivy, klínové, kaménkové a hvězdicové brusy, u paty a hrdla kanelování. V. 24 cm. Neznačeno. Stav B - C.