A59/0372
FIGURÁLNÍ SKLENKA
Čechy, patrně Jablonec nad Nisou, ca 30. léta 20. stol.
Kónický pohárek z bezbarvého umělecky lisovaného skla s matovaným povrchem v podobě reliéfního ženského aktu v předklonu, okraj fasetovaný.
V. 8 cm, Ø 6,8 cm.
Neznačeno.