Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Košík z kolekce Ingrid

A59/0373

KOŠÍK Z KOLEKCE INGRID

Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Kurt Schlevogt, 30. - 40. léta 20. stol.
Košík v artdecovém tvarosloví z umělecky lisovaného kouřového skla, broušený, leštěný a matovaný, reliéfní dekor s alegorickým motivem mateřské lásky. V. 14 cm. Neznačeno. Stav A.