A59/0624
JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ SERVIS
patrně Čechy, 20. stol.
Soubor nádobí je tvořen součástmi několika servisů, celkem 60 ks porcelánu s barevným obtiskovým dekorem květinových motivů a zlacených linek obsahuje: 2 velké a 1 malou terinu, omáčník, 8 servírovacích mís, 12 mělkých, 12 dezertních a 11 hlubokých talířů, konvici, mléčenku, 3 cukřenky, 4 šálky, 6 podšálků a 3 slánky.
Větš. neznačeno.
Stav A-C.