A59/0625
JÍDELNÍ SERVIS
20. stol.
Nekompletní jídelní souprava s florálním dekorem a zlacením: 11 x talíř mělký, 12 x talíř hluboký, 6 x dezertní talíř, 5 x servírovací talíř / mísa / podnos, cukřenka. - Trojice podnosů a konvice z jiných souprav.
Většinou neznačeno.
Stav A-B.