A59/1030
Vladislav Röhling (1878-1949)
POHLED NA PRAŽSKÝ HRAD
Barevný lept na papíře, 345x362 mm, zn. vlevo dole v tisku "V. Röhling" a sign. vpravo dole tužkou "V. Röhling". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vladislav Röhling - český malíř a grafik, studoval u Františka Ženíška, tematicky se věnoval vedutám z hlavního města, vydával cykly leptů staré Prahy a působil také jako knižní grafik.