Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vodní mlýn

A59/1080

Roman Havelka (1877-1950)

VODNÍ MLÝN

Akvarel na papíře, 472x332 mm, sign. vpravo dole "Rom. Havelka". Paspartováno.