Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina se silnicí

A59/1306

Jaroslav Grus (1891-1983)

KRAJINA SE SILNICÍ

1965
Tempera na kartonu, 43x60 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „J. Grus“, dat. vlevo dole „65“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav B. Provenience: sbírka JUDr. Ladislava Machýčka.