Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Hnízda

A60/104

Tibor Honty (1907-1968)

HNÍZDA

60. - 70. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 231x173 mm (231x177) mm. Verso značeno autorským razítkem, poznámky tužkou. Stav A.