Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Krmítko

A60/103

Tibor Honty (1907-1968)

KRMÍTKO

40. - 50. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 224x192 mm. Verso tužkou cizí rukou "Tibor Honty c. 1935". Provenience: Soukromá sbírka, Francie, počátkem 90. let získáno z pozůstalosti autora. Stav A/B.
Lehce roztřepené rohy a okraje.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč