Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Johannes Eberz

A60/156

Georg Martin Preisler (1700-1754)

JOHANNES EBERZ

1741
Mědirytina na papíře, 484x315 mm, značeno vlevo dole "Joh. Kupezky Effigiem pinxit. 1728" a vlevo dole "G M Preisler del. et fc. Nor. 1741.", "Johannes ab Eberz, Inclytae Reip. Lindaviensis Patricius, annorum LXIII. A. O. R. MDCCXL. (...)". Podle portrétu J. Kupeckého z roku 1728. Horní rohy listu mírně poškozené.