Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Praha - Sídlo Vltavino

A60/157

Mikoláš Aleš (1852-1913)

PRAHA - SÍDLO VLTAVINO

1882
Kresba tužkou a uhlem na papíře, 210x320 mm, značeno vpravo dole "A". Skica k šestilistovému cyklu Praha, vydaného roku 1882. List je v horní části natržen, pravý horní roh odříznutý. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Spolu: Xylografie Hanuše Svačiny ze jmenovaného cyklu, list potrhaný. Doprovodný list o předání předchozími majiteli, rámováno a zaskleno.