Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Starý kanál v Dordrechtu

A60/162

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

STARÝ KANÁL V DORDRECHTU

1926
Lept na papíře, 357x235 mm, značeno v tisku při levém okraji "Vondrouš 1926", značeno, datováno a signováno tužkou při spodním okraji "45/125 J. C. Vondrouš 1926.". Paspartováno.