A60/163
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
POHLED NA STAROU RADNICI ZE ZELNÉHO TRHU
1951
Lept na papíře, 330x205 mm (470x330 mm), značeno vpravo dole v tisku „Vondrouš 1951“, signováno tužkou tamtéž pod obrazem "J. C. Vondrouš". Paspartováno. Spolu: kresba tužkou na papíře, 418x300 mm, signováno a datováno vpravo dole "J. C. Vondrouš Brno 3 - 6 - 1945". Předloha k předchozímu grafickému listu. Paspartováno.