Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Postava

A60/176

František Hudeček (1909-1990)

POSTAVA

1946
Kresba tuší na papíře, 200x155 mm, signováno a datováno vlevo dole "Fr. Hudeček 46". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.