Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Zahrada s měsícem

A60/195

Zdeněk Sklenář (1910-1986)

ZAHRADA S MĚSÍCEM

1973
Litografie na papíře, 234x148 mm, číslováno vlevo dole "114/200", signováno a datováno tužkou při spodním okraji "Sklenář 73". Paspartováno, rámováno, zaskleno.