A60/201
Vladimír Suchánek (1933)
DVOJICE LITOGRAFIÍ
Pocta Bohumilu Hrabalovi. Litografie na papíře, 230x168 mm, značeno při spodním okraji "Pěvci jsou jak ptáci..." a "Pocta B. Hrabalovi", "24/XXV", signováno při spodním okraji "Vlad. Suchánek". Hlava. Litografie na papíře, 238x182 mm, signováno při spodním okraji "Vlad. Suchánek".