Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Ekologická katastrofa s ozonovou dírou

A60/208

František Ringo Čech (1943)

EKOLOGICKÁ KATASTROFA S OZONOVOU DÍROU

1992
Serigrafie na papíře, 260x315 mm, značeno, datováno a signováno tužkou při spodním okraji "20/200 Frant. Ringo Čech 92". Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.