Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Slivoň a dívka / Plum and Girl

A60/209

↑ Zpět na položky «

Zhang Xiaogang (1958)

SLIVOŇ A DÍVKA / PLUM AND GIRL

2014
Lept, akvatinta a měkký kryt na papíře Magnani, signováno a datováno vpravo dole "Zhang Xiaogang 2014", číslováno "98/99". Rámováno, zaskleno. Dílo je opatřeno certifikátem potvrzujícím pravost díla.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.
↑ Zpět na položky «