A61/267
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
MARUŠKA A DVANÁCT MĚSÍČKŮ
Barevný lept na papíře, 340x245 mm, sign. tužkou při pravém spodním rohu "L. Jiřincová", zn. vlevo dole "112/200" a dole uprostřed slepotiskové razítko Lyry Pragensis. Ilustrace k pohádce Boženy Němcové O dvanácti měsíčkách. Rámováno, zaskleno.