A61/268
Kamil Lhoták (1912-1990)
L`AEROPHILE MILITAIRE
1980
Tuš na papíře, 140x110 mm (výřez pasparty), vlevo nahoře nápis "L`aerophile militaire / Chalais-Meudon / 1880", sign. a dat. vlevo dole "Kamil Lhoták 80". Paspartováno, rámováno, zaskleno.