A61/269
Vladimír Komárek (1928-2002)
FOTOGRAFIE
1969
Lept na papíře, 410x306 mm, číslováno, datováno a signováno při spodním okraji "21/50 VKomárek 69". Tamtéž věnování "Milému příteli Jiřímu Bittnerovi Vladimír Komárek".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.