Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Skalní útvar

A61/315

Bedřich Havránek (1821-1899)

SKALNÍ ÚTVAR

Olej na kartonu, 24x21 cm, sign. vpravo dole "Hawránek.". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.