Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lekanis s delfíny

A61/500

LEKANIS S DELFÍNY

patrně 19. stol.
Antikizující nádoba, dvouuchá, na vyšší patce, s kónickým víkem v podobě obráceného poháru, ve stylu atické červenofigurové keramiky z ca 5. stol. př. n. l., pálená hlína s reliéfním dekorem Nereovny s trojicí delfínů na víku, černě glazováno, zlaceno. Ø 20 cm, celková v. 21 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 110 000 Kč
Prodáno