A61/617
ČTVEŘICE ŽIDLÍ
Anglie
1. pol. 19. stol.
Židle z mahagonového dřeva zdobeného dýhováním a řezbou, s prolamovaným intarzovaným opěrákem, vykládaným perletí a palisandrem. 84(opěrka 49)x42x40 cm.
Stav A-B.