Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice portrétů – Ferdinand III. a Leopold I.

A62/057

Jacob von Sandrart (1630-1708)

Johann Hoffman (1629-1698)

DVOJICE PORTRÉTŮ – FERDINAND III. A LEOPOLD I.

1630 a 1629
1. Leopold I. Mědirytina na papíře, 345x240 mm (výřez pasparty), sign. vpravo a uprostřed dole „Iohan Hoffman Excudit.; I. Sandrart sculp“. „Leopoldus D. G. Romanorum imperator semper Augustus, Germaniae, Hungariae, et Boemiae Rex.“ Paspartováno. 2. Ferdinand III. Mědirytina na papíře, 368x245 mm (výřez pasparty), sign. a dat. dole uprostřed „Jacob Sandrart Sculpsit et Excudit ratisponae Ao 1653“. „Divo Ferdinando III Romanorum Imperatori, Pio, Felici, semper Augusto.“ Paspartováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.