Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dobytek u napajedla

A62/063

Jan III Kobell (1800-1838)

DOBYTEK U NAPAJEDLA

1820
Lavírovaná kresba na papíře, 290x440 mm, sign. a dat. vlevo dole „IVK fecit 1820“. Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.