Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Marie Terezie jako pastýřka

A62/064

Rosalba Carriera (1675-1757)

MARIE TEREZIE JAKO PASTÝŘKA

Akvarel a pastel na papíře, 540x420 mm, zn. na zadní straně dole „Rosalba Carriera“. Na zadní straně nahoře připsáno „Kaiserin Mariae Therese v. Osterreich Schäferin.“ Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.