A62/069
Anonym
DÁMA V ČERNÝCH ŠATECH
30. léta 19. stol.
Akvarel na papíře, 155x190 mm. Neznačeno. Kvalitní portrétní miniatura vídeňského okruhu, dáma sedící s knihou v budoáru s výhledem do krajiny.
Rámováno, zaskleno.
Z majetku paní V.