Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma v černých šatech

A62/069

Anonym

DÁMA V ČERNÝCH ŠATECH

30. léta 19. stol.
Akvarel na papíře, 155x190 mm. Neznačeno. Kvalitní portrétní miniatura vídeňského okruhu, dáma sedící s knihou v budoáru s výhledem do krajiny. Rámováno, zaskleno. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.