Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dáma se psem

A62/068

Anonym

DÁMA SE PSEM

30. léta 19. stol.
Akvarel na papíře, 195x245 mm (výřez rámu), neznačeno. Rámováno, zaskleno. Stav A. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.