Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dívka s kyticí lučního kvítí

A62/078

Hugo Hodiener (1886-1955)

DÍVKA S KYTICÍ LUČNÍHO KVÍTÍ

Lept na papíře, 230x185 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „Hodiener“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.