Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Akt

A62/079

Vladimír Pukl (1896-1970)

AKT

Mědiryt na papíře, 480x350 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „ Vl. Pukl“ a vlevo dole v tisku značeno monogramem „VP“. Paspartováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.