Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Akt

A62/081

Willi Nowak (1886-1977)

AKT

Kresba tužkou na papíře, 250x190 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „W. Nowak“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Willi Nowak (známý též jako Vilém Novak) - člen SVU Mánes, Osmy, studoval u Ferdinanda Engelmüllera (Akademie výtvarných umění v Praze, profesor František Thiele). Dílo: zpočátku expresionismus, senzualistická uvolněná malba, figurální výjevy, krajiny.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 4 800 Kč