Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čert a Káča

A62/082

Naděžda Hanáková (1925-2015)

ČERT A KÁČA

1959
Kombinovaná technika – kvaš a mastný pastel na papíře, 180x115 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „HN59“. Paspartováno.

Vyvolávací cena: 900 Kč
Vydražená cena: 900 Kč