Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Motýl

A62/084

Max Švabinský (1873-1962)

MOTÝL

1941
Tuš a akvarel na papíře, 185x112 mm, dat. vlevo dole „V Praze 30./3. 1941“. Věnování: „Malé Evičce Bášové na památku M Švabinský“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč