Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Maceška

A62/089

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

MACEŠKA

Pastel na papíře, 140x950 mm, sign. dole „L. Jiřincová“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč