Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Závoj

A62/090

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

ZÁVOJ

Barevná litografie na papíře, 195x245 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „L. Jiřincová“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 200 Kč