Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malý princ

A62/095

Alois Mikulka (1933)

MALÝ PRINC

1968
Perokresba na papíře, 295x210 mm, dat. a sign. při dolním okraji „1968 A. Mikulka“. Na zadní straně připojen list s kresbou známé scény z Malého prince se slonem a hroznýšem. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč