Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Architektonický motiv

A62/094

Jiří Šlitr (1924-1969)

ARCHITEKTONICKÝ MOTIV

Tuš a akvarel na papíře, 210x220 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole „Šlitr“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Jiří Šlitr - malíř, grafik, hudebník, skladatel, herec. Studoval na Právnické fakultě UK v Praze, ve výtvarném díle se věnoval převážně kresbě a grafice.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 800 Kč