Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Koláž

A62/097

Leonid Ochrymčuk (1929-2005)

KOLÁŽ

Kombinovaná technika – koláž na papíře, 575x455 mm, sign. vpravo dole monogramem „L. O.“. Rámováno, zaskleno. Stav A.

Leonid Ochrymčuk - brněnský malíř, studoval na Pedagogické fakultě v Brně u prof. Miléna, Makovského a dalších. Posléze sám vyučoval na Pedagogické fakultě MU Brno. Vystavoval na celé řadě samostatných a skupinových výstav v Praze, Brně a dalších městech doma i v zahraničí. Je zastoupen v NG Praha, MG Brno a řadě dalších veřejných sbírek v ČR a v soukromých sbírkách u nás i v zahraničí.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč