Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Levi`s jeans

A62/098

Andy Warhol (1928-1987)

LEVI`S JEANS

Serigrafie na papíře, 370x370 mm, sign. vpravo dole „Andy Warhol“, zn. vlevo dole „49/100“ a „George Israel editeur“, na zadní straně razítko „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Zaskleno ochranným sklem s UV filtrem. Paspartováno, rámováno.

Andy Warhol - americký malíř, grafik, filmový tvůrce a vůdčí osobnost hnutí pop art. Andy Warhol - americký malíř, grafik, filmový tvůrce a vůdčí osobnost hnutí pop art.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 13 000 Kč