A62/098
Andy Warhol (1928-1987)
LEVI`S JEANS
Serigrafie na papíře, 370x370 mm, sign. vpravo dole „Andy Warhol“, zn. vlevo dole „49/100“ a „George Israel editeur“, na zadní straně razítko „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Zaskleno ochranným sklem s UV filtrem. Paspartováno, rámováno.